Akcja promująca sterylizację kotek i kocurów

Akcja promująca sterylizację kotek i kocurów

Uprzejmie informujemy, że nasza Przychodnia bierze udział w akcji promującej sterylizację kotek i kocurów. Każdy poddany zabiegowi pacjent otrzymuje od nas w prezencie wyprawkę i kupon rabatowy na specjalistyczną karmę. Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami, zapraszamy do naszego gabinetu.

Akcja trwa do wyczerpania promocyjnych materiałów.

Certyfikat TTA RAPID

Certyfikat TTA RAPID

13. listopada otrzymaliśmy certyfikat, umożliwiający nam operowanie zerwanych więzadeł krzyżowych nowoczesną metodą TTA Rapid.

Zatrudnimy lekarza weterynarii

Jesteśmy dobrze wyposażoną przychodnią w Żarach, w województwie lubuskim. Posiadamy  USG z dopplerem, cyfrowe RTG, EKG, aparat do narkozy wziewnej, laser i własne laboratorium. Wykonujemy gastro-, kolono-, broncho- ,rhino- i cystoskopię. Nie jest nam obca medycyna regeneracyjna- PRP,PRF, IRAP, komórki macierzyste. Przeprowadzamy operacje tkanek miękkich, kości i stawów. Intensywnie rozwijamy ortopedię.

Można się u nas spełnić zarówno internistycznie, jak i chirurgicznie. Staramy się być na bieżąco z nowymi metodami diagnostycznymi i operacyjnymi.  Atmosfera w przychodni jest miła, praca zarówno indywidualna jak i zespołowa, a pieniądze przyzwoite.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt pod nr telefonu: 603 702 262 lub przez email: rkkowal@wp.pl

Nowa strona internetowa

Serdecznie witamy na naszej nowej stronie internetowej!

Na stronie znajdą Państwo informacje o naszych przychodniach w Żarach i Gubinie, kadrze lekarzy, sprzęcie i usługach realizowanych w naszych placówkach.

Strona jest jeszcze w budowie – prosimy o wyrozumiałość. Wszystkie podstawowe informacje są już dostępne, a kolejne zakładki będziemy na bieżąco uzupełniać.